back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Daily Mirror

Jalta, Teherani dhe Mbreti Zog… – nga Erald Kapri

“Shpesh, Mbreti Zog është trajtuar thjesht si figurë simbolike në analizën historike; relikë e një bote të humbur romantike ruritariane; heroi i Shqipërisë sovrane...

Kthimi i të dëbuarit… Dine Dine (Dielli 1994)

Kthimi i të dëbuarit... nga Dine Dine (Dielli 1994) Aleksandër Sollzhenicini me veprën e tij bëri një kërcënim të tillë pushtetit sovjetik sa ai e dëboi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.