Nyjet-Arkivit për » Cortazar «

“Shqipëria më do shumë dhe unë i shpreh shumë mirënjohje asaj…”

“Shqipëria më do shumë dhe unë i shpreh shumë mirënjohje asaj…” Ernesto Sabato (1912-2011) nga Klodi Stralla Ishte, si tani, fundprill i vitit 1996, kur nga avioni zbriste në Rinas një Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook