Nyjet-Arkivit për » Çorapet e grisura «

Çorapet e grisura nga Dine Dine

Çorapet e grisura nga Dine Dine Të internuarit arritën në kamp rreth orës shtatë të mbrëmjes. Ishte fundjave dhe si zakonisht puntorët pushonin të dielën, furnizoheshin me bukë për tërë javën dhe të Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook