back to top
32.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Claudio Baglioni

Sanremo 2019, midis muzikës, fituesve dhe pakënaqësive – refleksion nga Jozef Radi

Sanremo 2019, midis muzikës, fituesve dhe pakënaqësive refleksion nga Jozef Radi Sanremo është një nga manifestimet më të mëdha të botës muzikore, qoftë për ndjekjen kombëtare...

I 68 edicion i Festivalit të Sanremos 2018 – fitues dhe opinione

Ermal Meta e Fabrizio Moro Fitues të edicionite të 68 të Festivalit të Sanremos 2018 Prej vitit 1990 nuk e shoh më Sanremon! Jam rritur me sanremistët...

Përfundoi Sanremo 2016 – dhe paraqitja nga Radio Bocconi

Festivali i 66 i Muzikës Italiane - Sanremo 2016 Festivali i Sanremos, i zhvilluar prej datës 9 deri më 13 shkurt 2016, nën kujdesin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.