back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Claude Lévi-Strauss

Miss-i i Burrave – nga Ervin Hatibi

Miss-i i Burrave nga Ervin Hatibi Një shkrim që të përpin me ritmin dhe trajtimin e problemit; me ekuilibrin dhe simetrinë e shikimit të botës, me...

Legjenda e Rozafës… nga Ilir Seci

Legjenda e Rozafës... nga Ilir Seci Në të tana kulturat e botës ka rrëfime magjepsëse që nji herë e nji kohë besoheshin si të vërteta, por...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.