back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Burgu i Ri

Vazhdim i një historie të parrëfyer me Gjyslyme Lekën dhe gra të tjera… – nga Jozef Radi

Një historie e parrëfyer per Gjyslyme Lekën e gra të tjera! nga Jozef Radi Në ditën e grave... për Gratë e Vërteta! Dhjetori i vitit 1944, po...

Takimi i fundit me Dom Lazër Shantojën nga Lazër Radi

Takimi i fundit me Dom Lazër Shantojën nga Lazër  Radi Ishim në Burgun e Ri të Tiranës, n'at vit të ftoftë e të akullt, n'at...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.