back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bujar Leskaj

Probleme të Vlorës dhe deputetët ushtarë të partive – nga Gëzim Zilja

Probleme të Vlorës dhe deputetët ushtarë të partive nga Gëzim Zilja Janë gjithsej 12 deputetë të qarkut të Vlorës, dy të Foltores, një i PD-së zyrtare,...

Dy ngjarje nga jeta e historianit Sherif Delvina – nga Avni Delvina & Nebil Çika

Dy ngjarje nga jeta e historianit Sherif Delvina nga Avni Delvina & Nebil Çika Sot kaloi në përjetësi historiani i shquar, studiuesi, hulumtuesi e njeriu i...

Tuneli i Llogorasë dhe llogaria e Llogorasë – nga Gëzim Zilja

Tuneli i Llogorasë dhe llogaria e Llogorasë nga Gëzim Zilja Gara për tunelin e Llogarasë është nisur më 20 qershor 2020 dhe është anulluar tri herë....

Beteja për Vlorën – Bujar Leskaj kundër Edi Ramës – nga Gëzim Zilja

Beteja për Vlorën - Bujar Leskaj kundër Edi Ramës nga Gëzim Zilja “Ç'bëjnë ata Leskot andej nga Vlora mo Damjan?” - pyet gjithë tangërllëk të shtirur...

Henrik S. G. – fiton çmimin e madh të letërsisë me romanin “Sonatë për gruan e një tjetri”

Henrik S. G. - fiton "Çmimin e Madh të letërsisë - 2017" me romanin “Sonatë për gruan e një tjetri”  . Këtë të mërkurë u ndanë çmimet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.