back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bujar Bakalli

“Nata e Krishtlindjes” – nga Anton Luli S.J dhe kujtimi i një bashkëvuajtësi

“Nata e Krishtlindjes”  nga Anton Luli S.J Dom Anton Lul Nikaj (1910-1998) vuajti gati 17 vjet burgim në diktaturën komuniste, në vitet 1947-1954 dhe 1979-1989. Ai hyri në burg...

Luanët nuk bëhen kurrë dele! – nga Ervina Toptani

Në nderim të kujtimit e vuajtjeve të djemve tiranas,një pjesë të të cilëve i kemi ende në mesin tonë fatmirësisht,që nuk i përkuli diktatura,...

“Po përpiqem të laj gjynahet e jetës sime…” – Bujar Bakalli rrëfen për Kasem Trebeshinën!

"Po përpiqem të laj gjynahet e jetës sime..." Bujar Bakalli rrëfen për Kasem Trebeshinën! Desha të ndaj me ty po edhe me lexues të tjerë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.