back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Brunetto Latini

Dante Alighieri në Botën Shqiptare Meditime në 700 Vjetorin e vdekjes – nga Lutfi Alia

Dante Alighieri në Botën Shqiptare Meditime në 700 Vjetorin e vdekjes - nga Lutfi Alia Dante Alighieri, poeti, prozatori, teoricieni i letërsisë, mendimtari politik dhe babai i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.