Nyjet-Arkivit për » Brazil 2014 «

Brazil 2014 – 14 qershor (sport – art – humor)

Ilir Seci, nji refleksion i vogël mbas golit të Admir Mehmedit I emocionuar mbas golit të parë të një shqiptari në Kupat e Botës, po mendoja… se ne shqiptarët e Shqipnisë Lexo Me Teper.

Botërori: Brazil 2014 – Nata e zezë e Shna Ndout për Demat e Kuq

Hymni i Botërorit Brazil – 2014 Projekt ligj i Botërorit Brazil – 2014 Ky projektligj vlen vetëm për gratë e gjithë atyre që janë tifozë futbolli, dhe në mënyrë taksative kërkohet prej Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook