Nyjet-Arkivit për » Boterori Brazil 2014 «

Pak përpara se të bjerë sipari… reflektim nga Jozef Radi

Pak përpara se të bjerë sipari… reflektim nga Jozef Radi Sonte bie sipari i të Njëzetit Botëror të Futbollit, spektaklit më të madh që po njeh bota, përplasjes futbollistike të krejt Lexo Me Teper.

Çdo me thanë me qenë tifoz… reflektim (jo edhe aq serioz) nga Jozef Radi

Çdo me thanë me qenë tifoz…  reflektim (jo edhe aq serioz) nga Jozef Radi Gjithë jetën kam qenë tifoz… …dhe sot mbas gati pesë dekadash si i tillë ndjehem i pasun me Lexo Me Teper.

Boterori Brazil 2014 16 qershor… (sport – humor – art)

REZULTATET DERI ME 17 QERSHOR 2014 12/6 BRAZIL – KROACI   3 – 1 13/6 MEKSIKA – KAMERUNI   1 – 0 13/6 SPANJA – HOLLANDA   1 – 5 13/6 KILI – AUSTRALIA   3 – 1 14/6 Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook