back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Besim Malota

Pas 34 vitesh, për herë të parë “Hienat e  Lidërshipit” në Vatër, ma ndalën postimin e Gazetës Dielli… Vatrani Ramiz Mujaj

Pas 34 vitesh, për herë të parë “Hienat e  Lidërshipit” në Vatër, ma ndalën postimin e Gazetës Dielli… Vatrani Veteran Ramiz Mujaj Shkrimin e Vatranit Veteran, Ramiz...

Vala e përjashtimit të vatranëve të devotshëm nga “lidershipi” mafioz në Vatrën shekullore – Deklaratë e zotit Ramiz Mujaj

Vala e përjashtimit të vatranëve të devotshëm nga “lidershipi” mafioz në Vatrën shekullore. Deklaratë e zotit Ramiz Mujaj Kam shkruar disa herë me parë dhe përsëri...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.