back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Besa dhe Pabesia

Besa – Pabesia dhe Vatra – nga Nosh Merrnaçaj

Besa - Pabesia dhe Vatra nga Nosh Merrnaçaj Çfarë është Besa? Besa është fjala e dhënë - premtimi. “Burri mbahet nga fjalët dhe kau nga brirët”,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.