back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bernadelli

Në minierën e arit (dhe tmerrit) në Serra Pelada…

Në minierën e arit (dhe tmerrit) në Serra Pelada... Brazil... jo vetëm Botëror 2014 Kjo seri imazhesh asht marrë në minierën e arit në Serra Pelada,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.