back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bep Pjetri

Simpatia e Kardinalit Reinhard Marksi për Karl Marksin! Heshtja dhe lejimi i Papa Françeskut! – nga Maike Hickson

Simpatia e Kardinalit Reinhard Marksi për Karl Marksin! Heshtja dhe lejimi i Papa Françeskut! nga Maike Hickson Kardinali gjerman Reinhard Marks, vlerëson babane e komunizmit, Karl Marksin,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.