back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Benjamin Franklin

Arratisja e Kazanovës nga Burgu i Plumbit – Venecia – nga Lutfi Alia

Xhiakomo (Gjokë) Jeronim Kazanova Vepër e Alessandro Longo (1774) Arratisja e Kazanovës nga Burgu i Plumbit - Venecia nga Lutfi Alia Don Zhuani joshës i femrave dhe Kazanova...

Në 100 Vjetorin e Dr. Lazër Radit, rinisim një melodi të pakëndueme… Këze – Kozeta Zylo

Në 100 Vjetorin e Dr. Lazër Radit, rinisim një melodi të pakëndueme... Këze - Kozeta Zylo (Bardit të kulturës shqiptare që u burgos dhe u internua...

Benjamin Franklin (1706-1790) Liria

"Kush heq dorë nga liria me mbrritë sigurinë, ai s'e meriton as lirinë dhe as sigurinë…"

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.