back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Belind Këlliçi

Nuk ka fitues por vetëm humbës… – Refleksion mbi zgjedhjet e 14 majit 2023 – nga Adriatik Riza Dosti

Nuk ka fitues por vetëm humbës... Refleksion mbi zgjedhjet e 14 majit 2023 nga Adriatik Riza Dosti Dhe humbësit e mëdhenj janë Shqipëria e shqiptarët... 15 maj... ditë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.