back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bashkia Shkodër

Një thirrje vullnetmirë për mirëkuptim dhe shmangie konfliktesh – nga Romeo Gurakuqi

Një thirrje vullnetmirë për mirëkuptim dhe shmangie konfliktesh nga Romeo Gurakuqi Zoti Valdrin Pjetri! Duke mirëkuptuar dëshirat tuaja personale për ta konsideruar të përmbyllur si në ëndërr,...

Grimca shënimesh nga Ikja e nji Miti të Humorit shqiptar…

Grimca shënimesh nga Ikja e nji Miti të Humorit shqiptar… Si sot nji vjet ma parë, me 21 Nandor të 2013, u nda nga jeta...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.