back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bashkëkohësia

Bashkëkohësia dhe Literatura e Diasporës – Intervistë e Leka Ndojës për gazetarin Ben Andoni

Bashkëkohësia dhe Literatura e Diasporës Intervistë e Leka Ndojës për gazetarin Ben Andoni 1.Mendoni se studimi i letërsisë së diasporës do të dimensionojë ndryshe letërsinë shqiptare? Studimi i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.