back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bardhyl Pogoni

Debat në “Parlamentin” e Vatrës: Demokracia nuk pret, të autorit Frank Shkreli – Kronikë nga Dalip Greca botuar në gazetën Dielli, Prill 2018

Debat në “Parlamentin” e Vatrës: Demokracia nuk pret, të autorit Frank Shkreli Kronikë nga Dalip Greca botuar në gazetën Dielli, Prill 2018 me rastin e...

Si u helmua Mit’hat Frashëri… nga Gëzim Llojdia

Si u helmua Mit'hat Frashëri... nga Gëzim Llojdia “Ehu flamur i vjetër/ ehu flamur i ri/ mërgimtar në dhe të huaj,/ mërgimtar në qiej të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.