Nyjet-Arkivit për » Barcaleta «

Grimca humori nga i Papërsëritshmi Tefë Palushi…

Grimca humori nga i Papërsëritshmi Tefë Palushi… *** Kishte raste që në tavolinën e Tefës uleshin shumë njerëz e që përfitonin edhe nga bujaria i tij dhe Tefa porosiste kujt një Lexo Me Teper.

Nand Radi me humoristin e kandshëm tironas Gëzim Petrela

Nand Radi rrefen ngjarje me humoristin e kandshëm tironas Gëzim Petrela… Gëzim Petrela, dikur kish qenë futbollist, dhe më vonë punonte si teknik biçikletash. Ai ishte nji burrë i bëshëm, me Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook