back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Baltazar Benusi

Terrori i ’44, – ja 46 juristët që u pushkatuan dhe vdiqën burgjeve nga Rezarta Delisula

Terrori i ’44, - 46 juristët që u pushkatuan e vdiqën burgjeve nga Rezarta Delisula Në dy vitet e para të çlirimit u pushkatuan dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.