back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Balil Peçi

Si e vranë, vodhën dhe dogjën komunistët Libohovën – nga Kastriot Dervishi

Si e vranë, vodhën dhe dogjën komunistët Libohovën nga Kastriot Dervishi Në fund të korrikut fillim gushti 1943, forcat komuniste të disa batalioneve dhe çetave partizane...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.