back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bajram Kosumi

Muret e absurdit dhe paradoksit të njeriut modern, në poezinë e Suzana Malajt – nga Emrije Krosi

…Në ciklin me poezi të Suzana Malajt, shpaloset bota shqiptare, ku njeriu është në kërkim të vetvetes, por mjegullat që mbështjellin kohën dhe historinë, po davariten,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.