back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Baba Mustafa Xhani

Dy ditët e mbledhjes së Pezës nga Kastriot Dervishi

Dy ditët e mbledhjes së Pezës nga Kastriot Dervishi Asnjëherë nuk u luftua pa dallim feje, krahine dhe ideje Mbledhja e Pezës më 16-18 shtator 1942, ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.