back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aviacioni Britanik

Tmerr dhe panik në kryeqytet: 13 tetor 1943 Bombardimi i Tiranës nga aviacioni britanik – nga Hasan Bello

Tmerr dhe panik në kryeqytet: 13 tetor 1943 Bombardimi i Tiranës nga aviacioni britanik nga Hasan Bello Në librat e historisë para dhe pas viteve 90-të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.