back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Avdi Kola

Memorandumi i Gerçës (10 – 23 Qershor 1911) – nga Fritz Radovani

Memorandumi i Gerçës (10 - 23 Qershor 1911) nga Fritz Radovani Ishte viti 1911...: Asht mirë me marrë hartën e Shqipnisë dhe shikoni ku bjen Gerça! Janë mundue...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.