back to top
30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aubery Herbert

Pse u injorua Dialekti i Elbasanit? nga Shefqet Deliallisi

Pse u injorua Dialekti i Elbasanit? nga Shefqet Deliallisi (Shkëlqimi dhe rënia e elbasanishtes...) Ishte viti 1916. Shqipëria ishte e pushtuar nga austriakët. Një grup personalitetesh dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.