back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

At Zef Pëllumbi

Ferri i Krimit… dhe ata që e kundërshtuan… Prof. Asc. Dr. Thanas L. Gjika

Ferri i Krimit... dhe ata që e kundërshtuan... Prof. Asc. Dr. Thanas L. Gjika (Mendime rreth romanit “Ferri i Çarë” i Visar Zhitit) Krimin komunist ta njohim...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.