back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

At Bernardin Palaj

At Bernardin Palaj – folkloristi i Visareve Kombtare

At Bernardin Palaj - folkloristi i Visareve Kombtare Nëse Elias Lonrost (1802-1884) mblodhi këngë të moçme, histori dhe legjenda duke udhëtuar në të gjitha...

At Bernardin Palaj OFM në përvjetorin e martirizimit Aleksandër Tanushi

Atë Bernardin Palaj OFM në përvjetorin e martirizimit nga Aleksandër Tanushi, OFM Shfletojmë kalendarin për të përkujtuar sot më 8 dhjetor përvjetorin e vdekjes...

Tradita të lashta shqiptare që jehojnë ndër ditët tona…

Tradita të lashta shqiptare që jehojnë ndër ditët tona... Nata e Buzmit... qysh prej kohnave ma t'lashta nga Ilir Seci Sonte asht Nata e Buzmit, asht...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.