back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Asllan Uka

Muharrem Avdulla Xhakoni: Keqtrajtimet dhe vdekjet në Burgun e Burrelit – nga Kastriot Dervishi

Keqtrajtimet dhe vdekjet në Burgun e Burrelit - nga Kastriot Dervishi Muharrem Avdulla Xhakoni, shkruan për disa vdekje të ndodhura në Burgun e Burrelit. Më poshtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.