back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Artistja

Maria Callas (1923-1977) Artistja

"Jo, s'jam engjëll dhe as pretendoj të jem. S'ban pjesë te rolet e mia. Po ama s'jam as djall. Jam nji grua dhe nji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.