back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arti i Dashnisë

Eric Fromm (1900 – 1980) – Arti i dashnisë

"Kush dashuron me të vërtetë, dashuron në përgjithsi krejt botën, dhe jo nji individ të përcaktuem..." 

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.