back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arrestimi

Takimi i Nënës së Visarit me Driteroin – Pas arrestimit, nëna kap të njohurit

Takimi i Nënës së Visarit me Driteroin Pas arrestimit, nëna kap të njohurit   I morën djalit 39 fletore dhe blloqe me vjersha e me ku di...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.