back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arnold von Harff

26 fjalët shqipe e 12 numrat e Arnold von Harffit në vjeshtën e vitit 1496 – dhe një shënim…

Dy fjalë rreth fjalorthit të von Harff-it Fjalorthi i Arnold von Harffit, edhe pse krejt i pakët hyn ndër dokumentet e para të shqipes së...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.