back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arnold Joseph Toynbee

Për intelektualët… – nga Servet Gura

Për intelektualët… nga Servet Gura Intelektualët janë njerëzit që vuajnë, rriten dhe piqen me dhimbjet e shoqërisë, në të cilën jetojnë dhe ndajnë të njëjtat...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.