back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arlinda Canaj

Dy lamtumira për Arlinda Canaj nga Flutura Açka dhe Cezar Rica

Gazetarja dhe shkrimtarja, Arlinda Canaj, i dha fund jetës pasditen e djeshme duke u hedhur nga lartësia. Ngjarja u denoncua në Policinë e Tiranës...

Akademiku Kolec Topalli: Si u hoq gegërishtja pa asnjë dekret qeveritar

Akademiku Kolec Topalli: Si u hoq gegërishtja pa asnjë dekret qeveritar Bisedoi Arlinda Canaj Dialekti gegë u persekutua. Ai u vendos arbitrarisht, sepse politikanët e kohës flisnin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.