Nyjet-Arkivit për » Arjola Kondakçiu «

Mbi kruskotin tim… libri i Arjola Kondakçiut – nga Shpend Sollaku – Noe

Mbi kruskotin tim… libri i Arjola Kondakçiut nga Shpend Sollaku – Noe Këtë verë jemi si të çliruar nga zinxhirët. Robëria prej pandemisë, të paktën për këto momente, sikur është flakur Lexo Me Teper.

Botohet libri, “Ndjesia e Aromave” i Arjola Kondakçiut

  Botohet libri, “Ndjesia e Aromave” i Arjola Kondakçiut Të dashur miq! Mbas një shkëputje të gjatë 12-vjeçare në botime, i rikthehem lexuesit me një pjekuri letrare të përfshirë në librin e tretë, “Ndjesia Lexo Me Teper.

Mbresa të një promovimi – nga Arjola Kondakçiu

Mbresa të një promovimi nga Arjola Kondakçiu Ka akoma njerëz që i mbajnë premtimet, dhe një nga ata është Jozef Radi, i cili në një hark kohor pesë vjeçar, mundësoi dritën e Lexo Me Teper.

Vargje në kaushin e farave të lulediellit… – nga Arjola Kondakçiu

Vite më parë, lashë jashtë hyrjes së pallatit tim në Durrës,disa kopje të librit tim të parë, botuar në Itali “Il regno del proibito”(Mbretëria e gjërave të ndaluara”). “Dikush do Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook