back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ari Shefer

Përshëndetje me rastin e vlerësimit nga Organizata e Grave “Motrat Qiriazi” – nga Pertefe Leka

Përshëndetje me rastin e vlerësimit nga Organizata e Grave “Motrat Qiriazi” nga Pertefe Leka Ju falenderoj për organizimin e kësaj mbrëmje festive dhe për vlerësimin që...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.