back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arbën Xhaferi

Pse shqiptarët s’janë ende në Evropë? nga Arbën Xhaferri

Kush ishte Arbën Xhaferri (1948-2012) “Nëse Arbën Xhaferi dhe Ibrahim Rugova, do kishin qenë amerikanë, gjermanë apo francezë, ata do ta kishin pushtuar botën me...

17 Janari, Ditë Lutjeje dhe Reflektimi Kombëtar nga Arbën Xhaferi

17 Janari, Ditë Lutjeje dhe Reflektimi Kombëtar  nga Arbën Xhaferi Ka qenë sërish një kënaqë si e veçantë për mua të njihem me nismën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.