back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aqif Biçakçiu

Pesë ditët e Kongresit të Lushnjës (1920) dhe vendimet e tij – nga Kastriot Dervishi

Pesë ditët e Kongresit të Lushnjës (1920) dhe vendimet e tij nga Kastriot Dervishi Kongresi i Lushnjës është ngjarja më kryesore pas Kuvendit të Vlorës së...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.