back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Antonio Belushi

Kush ishte Aristidh Kola – Arvanitasi që i përkushtoi jetën studimeve mbi origjinën e shqiptarëve

Kush ishte Aristidh Kola? Arvanitasi që i përkushtoi jetën studimeve mbi origjinën e shqiptarëve Aristidh Kola (Kolia) ishte historian, publicist, dhe jurist. Ishte kryetar i Lidhjes...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.