back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Anri Pashaj

Kisha e Shën Eufemisë në Kallmet të Lezhës – dhe statuja madhështore gdhendur në shkëmb

Kisha e Shën Eufemisë në Kallmet të Lezhës dhe statuja madhështore gdhendur në shkëmb Te Kisha e Shën Eufemisë, vepër e punuar në një shkëmb gëlqeror...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.