back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Annalena Baerbock

Riarmatimi i Gjermanisë – nga Ervina Toptani – Gjermania fillon të arsyetojë si subjekt gjeopolitik

Riarmatimi i Gjermanisë nga Ervina Toptani (Gjermania fillon të arsyetojë si subjekt gjeopolitik) Të dielën e 27 shkurtit 2022, (në faqen time bëra dhe unë një shkrim...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.