back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Anisa Dervishi

E vjetra shembet, kohët po ndryshojnë, nji jetë e re po lulëzon gërmadhash (një kohë, një njeri dhe një temë hartimi)

Antinghauseni A paska pasur aq guxim fshatari,/Me mjet të vet, pa ndihmë të bujarve? Kur paska kaq besim në vetvete,/ Nuk ka nevojë, jo, për forcën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.