back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Anila Kopali Kripa

Winston Churchill (30 nëntor 1874 – 24 janar 1965) – Opinione dhe bisedë nga Klodi Stralla

Winston Churchill (30 nëntor 1874 - 24 janar 1965) - Opinion dhe bisedë nga Klodi Stralla Winston Churchill (30 nëntor 1874 - 24 janar 1965) gazetar,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.