Nyjet-Arkivit për » Andrra «

William Shakespeare (1564-1616) – Andrra

“Sa herë të jeshë në hall..  merr nji andërr dhe lene të digjet mbrenda teje…!”  

Me mbetë andërr… poezi nga Jozef Radi

Me mbetë andërr… poezi nga Jozef Radi (Dikur… kisha lanë nji shënim delikat dhe disi ironik… …Kohë ma vonë u riktheva te shënimi, e gjeta njaty të paluejtun e të papëlqyem… Edhe pse u Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook