back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Andrea Bala

Neço (Nestor) Muko (H)marjoti – Korifeu Lirik, Protagonisti i Këngës Himariote nga Pirro Fotiadhi

120 Vjetori i Ditëlindjes së Neço (Nestor) Mukos - një jete të ngjizur me tinguj dhe nota brilante, që rrezatojnë ndër shekuj. Artist i madh...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.