back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Anastas Janullato

Pasuri e madhe me mangësi të shumta – Prof. Asoc. Dr. Thanas L. Gjika

Pasuri e madhe me mangësi të shumta  Prof. Asoc. Dr. Thanas L. Gjika (Mendime për revistën “Art & Trashëgimi”, Nr. 7, 2016) . Revista kulturore artistike dhe shkencore...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.