back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ana Brnabiç

Fashizmi ndali gjenocidin Serb mbi Shqiptarët e Shqipnisë irredentiste – nga Agim Morina

Fashizmi ndali gjenocidin Serb  mbi Shqiptarët e Shqipnisë irredentiste nga Agim Morina A po doni fakte dhe vetëm fakte? Fakte lakuriqe? Ja fakte të shkrueme mbrenda pesë minutash.  Shqiptarët në periudhën e ekspanzionit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.